Najświeższe aktualności:

Szkolenie zawodowe Data dodania: 19-04-2018 Szanowni Państwo, uprzejmie przypominamy, że nastąpiła zmiana dnia (data) oraz godziny rozpoczęcia szkolenia z adw. dr Maciejem Kaweckim. Szkolenie zostanie przeprowadzone w dniu 28 kwietnia... XXVIII Ogólnopolski Rejs Adwokacki im. adw. Marii Budzanowskiej Data dodania: 17-04-2018 Szanowni Państwo, Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie wraz z Komisją Integracji Środowiskowej Kultury Sportu Turystyki i Wypoczynku NRA pod przewodnictwem adw. Stanisława Estreicha,&n...

aplikant - komunikaty

Okręgowa Rada Adwokacka w CzęstochowieSzkolenie dla aplikantów
Data dodania: 13-04-2018

Szanowna Pani, Szanowny Pan

Aplikant Adwokacki

 

W imieniu Kierownika Szkolenia Aplikantów zapraszamy Szanownych Państwa Aplikantów I, II i III roku na szkolenie dla aplikantów adwokackich, które odbędzie się w dniach 13 - 14 września 2018r. w Ośrodku „Wodnik” koło Bełchatowa.

Bliższe informacje oraz tematyka szkolenia zostanie podana w późniejszym terminie. Udział w szkoleniu /łącznie z zakwaterowaniem/ jest finansowany  z funduszu aplikantów (dojazd na koszt własny).

Do udziału w szkoleniu zapraszamy również aplikantów, którzy ukończyli aplikację w ubiegłym roku i do w/w terminu szkolenia nie zgłoszą rozpoczęcia wykonywania zawodu adwokata (udział tych osób będzie wiązał się z odpłatnością w wysokości 100 zł.).

Prosimy o potwierdzenie udziału w szkleniu drogą mailową lub osobiście najpóźniej do dnia 20 kwietnia br. z uwagi na konieczność rezerwacji odpowiedniej ilości miejsc, a z powziętej informacji wiemy, iż zgłosili także chęć udziału w szkoleniu aplikanci Izby Adwokackiej w Poznaniu.

LEX Aplikant
Data dodania: 07-03-2018

Dodatkowe zajecia - zaproszenie na wykład
Data dodania: 20-02-2018

Szanowna Pani Aplikant, Szanowny Pan Aplikant
I, II, III rok Aplikacji AdwokackiejW dniu 22.02.br. (w najbliższy czwartek) w biurze Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie odbędą się dodatkowe zajęcia repetytoryjne dla aplikantów, którzy ukończyli w 2017 aplikację adw. 

Wykład poprowadzi SSA Jolanta Śpiechowicz.

Zajęcia rozpoczną się o godzinie 15:30 i będą trwały 4 godziny.

W imieniu Kierownika Szkolenia Aplikantów adw. Marcina Karpińskiego zapraszamy na w/w wykład.

KONKURS ARBITRAŻOWY LEWIATAN - ZAPROSZENIE
Data dodania: 19-02-2018

BAL
Data dodania: 05-01-2018

Łącznie komunikatów: 26
Strona: 1 2 3 4 5