Najświeższe aktualności:

Spartakiada Prawników w Radomiu Data dodania: 14-10-2019 Okręgowa Rada Adwokacka informuje, że na Spartakiadzie Prawników w Radomiu, która odbyła się w dniach 12-14 września br., pierwszy raz wprowadzono dyscyplinę gry w bocc... Komunikat Sekretarza NRA i Skarbnika NRA Data dodania: 11-10-2019 ...

aktualności

Okręgowa Rada Adwokacka w CzęstochowieSpartakiada Prawników w Radomiu
Data dodania: 14-10-2019

Okręgowa Rada Adwokacka informuje, że na Spartakiadzie Prawników w Radomiu, która odbyła się w dniach 12-14 września br., pierwszy raz wprowadzono dyscyplinę gry w bocce.

Z inicjatywą włączenia tej dyscypliny do zawodów na spartakiadzie wystąpiła Komisja Sportu przy ORA w Częstochowie i jej Przewodniczący adw. Lech Kasprzyk.

Pragniemy poinformować, że ta dyscyplina cieszyła się dużą popularnością wśród uczestników (brało w niej udział około 200 osób) i od tej pory mamy nadzieję, że będzie stałym punktem na Spartakiadzie Prawników.

Oczywiście pierwsze miejsce zajęła drużyna prawników z Częstochowy.

Szanownemu Panu Przewodniczącemu adw. Lechowi Kasprzykowi serdecznie gratulujemy pomysłu. Pozdrawiamy wszystkich członków Komisji Sportu.

 

Z wyrazami szacunku

adw. Aleksandra Przedpełska

Dziekan ORA w Częstochowie

 

Komunikat Sekretarza NRA i Skarbnika NRA
Data dodania: 11-10-2019

IX Dni Kultury Adwokatury Polskiej - zaproszenie
Data dodania: 03-10-2019

IX Dni Kultury Adwokatury Polskiej  odbęda się 24-27 października 2019r. w Krakowie. 

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej i Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów na IX Dni Kultury Adwokatury Polskiej w Krakowie w dniach 24-27 października 2019r. Poniżej do pobrania zaproszenie i ramowy program uroczystości.

ZAPROSZENIE, PROGRAM >>>
 
Terminarz Adwokata 2020
Data dodania: 03-10-2019

Biuro Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie uprzejmie informuje,

iż w sekretariacie ORA można już odebrać

terminarze adwokata na rok 2020.

Terminarze są bezpłatne i dostępne dla wszystkich adwokatów tut. Izby 

(ilość ograniczona).

 

 

 

Konkurs Rising Stars
Data dodania: 02-10-2019


Młodzi prawnicy walczą o tytuł wschodzącej gwiazdy

Wystartowała ósma edycja konkursu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2019” organizowanego przez Wolters Kluwer Polska i Dziennik Gazetę Prawną.

Kapituła konkursu wyłoni młodych prawników, którzy swoją wiedzą, postawą społeczną oraz przedsiębiorczością realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

Zasady konkursu

Wśród kryteriów, poza wiekiem (konkurs jest skierowany do osób, które nie ukończyły 35. roku życia 31 października 2019 r.), znalazły się również kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, wiedza oraz zdolność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową. Premiowane są również działalność pro bono lub społeczna, a także sukcesy osobiste i inne osiągnięcia.

Konkurs skierowany jest do prawników pracujących zarówno w kancelariach prawniczych, w firmach czy innych organizacjach (np. samorządach czy organizacjach rządowych).

Wyniki już w listopadzie

Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła konkursu wyłoni dziesięciu laureatów, którym przyzna tytuł „Rising Star Prawnika – Lidera jutra 2019”. Dodatkowo jury zastrzega sobie prawo przyznania 5 nagród specjalnych spośród zgłoszonych kandydatów.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 31 października 2019 r.

Zwycięzców konkursu poznamy w grudniu 2019 r. podczas uroczystej gali w Warszawie.

Szczegóły, regulamin, karty zgloszenia >>>

 

 

 

Łącznie newsów: 83
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17